Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren cayma hakkı çerçevesinde 14 gün içinde tarafımıza kargo ücreti size ait olarak gönderebilirsiniz.

Diğer kargolardan gelen iade ve değişim gönderilerinin ücreti tarafınızca ödenmiş olmalıdır, aksi halde kabul edilmemektedir. Ürünlerle birlikte size ulaştırılan e-Arşiv Faturası ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, sistemimiz tarafından faturanız ürünler bize ulaştıktan sonra iptal edilecektir. Ancak faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade ve değişim işlemleri, firmamıza iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz. İade edeceğiniz veya değiştireceğiniz ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Dijital baskılı ürünler, siparişe özel matbaadan üretime girildiği ve stok tutulmadığı için iade alınmamaktadır.

İade veya değişim işlemi kapsamında ilgili ürün/ürünlerin ve belgelerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, 10 iş günü içerisinde ilgili tutar ödeme şeklinize göre iade edilir. Ödeme kredi kartı üzerinden yapıldıysa kartınıza iade yapılır, kapıda ödeme veya banka havalesi ile yapıldıysa banka hesabınıza iade yapılır. Ücret iadesi sadece ürün bedellerini kapsamaktadır. Hizmet (kargo, kapıda ödeme, vb.) bedelleri geri alınamaz hizmetler olduğundan iade edilmemektedir.

Ürün iadesi ve değiştirme ile ilgili şartlar, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereği uygulanmaktadır.

İade veya değişim süreci için genel şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren cayma hakkı çerçevesinde 14 gün içinde tarafımıza kargo ile göndermelisiniz.
  • Güncel işletme adresimize, bu link üzerinden  öğrenebilirsiniz.
  • Kargolardan gelen iade ve değişim gönderilerinin ücreti tarafınızca ödenmiş olmalıdır, aksi halde kabul edilmemektedir.
  • Ürünlerle birlikte size ulaştırılan e-Fatura’ nın kopyasının ürünlerle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
  • Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade ve değişim işlemleri, firmamıza iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.
  • İade edeceğiniz veya değiştireceğiniz ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir.
  • Dijital baskılı ürünler, siparişe özel matbaadan üretime girildiği ve stok tutulmadığı için iade alınmamaktadır.
  • İade veya değişim işlemi kapsamında ilgili ürün/ürünlerin ve belgelerin bizlere ulaşması gerekmektedir.
  • Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, 10 iş günü içerisinde ilgili tutar ödeme şeklinize göre iade edilir.
  • Ödeme kredi kartı üzerinden yapıldıysa kartınıza, kapıda ödeme veya banka havalesi ile yapıldıysa banka hesabınıza iade yapılır.