Ges ürünleri online satış mağazamızdan ürünlerinizi seçtiniz ve sepetinize eklediniz. Sıra geldi bu ürünlerin ödemesine. Sorun değil, bizdeki ödeme seçenekleri tamda sizin istediğiniz gibi.

1. Banka / Kredi Kartı ile Ödeme

gesurunleri.com üzerinden almak istediğiniz ürünleri kredi kartınız ile online olarak en hızlı ve en güvenilir şekilde ödemesini yaparak alabilirsiniz. Sanal POS hizmetimiz sayesinde ödemenizi online olarak anında gerçekleştirebilirsiniz. Sanal POS işleyiş olarak oldukça güvenlidir, tüm işlemler bu süreç esnasında, dijital olarak gerçekleştirilir. Güvenlik sistemleri SSL 128 bit´ lik şifreleme algoritmasına dayanan dijital imza ve dijital sertifikalı giriş-çıkış işlemlerini çözmek çok zordur, bu nedenle klasik bir alışverişte yaşayacağınız güvenlik tehlikesi daha fazladır.

Sanal POS hizmeti, PayTR altyapısı tarafından desteklenmekte ve güvence altına alınmaktadır. Fakat Sanal POS hizmeti bankalar tarafından sağlanmaktadır ve tamamen bankaların güvencesi altındadır. Banka hesap ekstrenizde yaptığınız alışverişin açıklamasında PAYTR-gesurunleri.com adresi yer alacaktır.

Kredi kartı ile ödemelerinizde vade farklı olarak 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Her kredi kartı çeşidi için farklı vade farkı oranı mevcuttur. Taksit seçenekleri aşağıdaki kartlar için mevcuttur.

2. Banka Havale / EFT Ödemesi

gesurunler.com üzerinden almak istediğiniz ürünleri banka üzerinden havale veya eft ile hızlı bir şekilde ödemesini yaparak alabilirsiniz. Banka hesap numaralarımıza erişmek için lütfen buraya tıklayın.

Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı Havale/EFT’ nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın! İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız Havale/EFT işlemlerinde, açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girmeniz durumunda en geç 30 dakika içinde siparişiniz onaylanır. Bu ödeme yöntemi ile yapılan alışverişlerin ödeme süresi 3 gündür. Bu sürenin aşımı durumunda siparişiniz otomatik olarak iptal edilmektedir.

4. BKM Express ile Ödeme

BKM Express ile ödeme imkanı artık gesurunleri.com’ da! Üstelik hemen ve güvenli bir şekilde kullanıma geçebilirsiniz. Bankalararası Kart Merkezi’ nin sağladığı bu hizmet ile kayıtlı kullanıcı olmanız durumunda kart bilgilerinizi girmeden güvenli alışveriş yapma imkanına sahipsiniz.

Bu hizmetimize erişebilmek için ödeme seçeneği olarak “Banka / Kredi Kartı ile Ödeme” yi seçmelisiniz. Ardından da BKM Express seçeneği karşınıza çıkmaktadır. Bu hizmet için PayTR altyapısı kullanılmaktadır, bu nedenle de ödeme aşamasında alıcı adı olarak PAYTR-okuldunyasi.com ibaresi görünecektir.